Reference od našich zákazníků

 

19.11.2019

Původní plán byla pouze podlaha, která proběhla naprosto v pořádku. Komunikace a vstřícnost byla skvělá. V ceně se mi snažili co nejvíce přizpůsobit. Dokonce jsme se domluvili i na dalších pracích, které se podlahy už netýkaly. A vše také v pořádku, proto mohu vřele doporučit.

Jaroslav K.

21.9.2019

Firmu doporučuji všem, kteří mají rádi rychlé jednání a kvalitně odvedenou práci. Pánové byli navíc ochotní a příjemní. Jsme moc spokojeni a již jsme domluvili další spolupráci.

Michaela Š.

4.9.2019

Vše proběhlo v pořádku a dle domluvy. Rychle odvedená práce. Spokojenost.

Martina K.

 

3.9.2019

S firmou Dragoranda jsem byla naprosto ve všech směrech spokojená a mohu doporučit všem dalším zákazníkům. Úžasná komunikace, časová flexibilita a především skvěle odvedená práce i s úklidem.

Monika Š.

 

29.8.2019

S firmou jsem byla velmi spokojena, mohu doporučit.

Ilona N.

 

18.7.2019

Kromě profesionálně odvedené práce oceňujeme především dodržování domluvených termínů a pečlivý úklid po dokončení prací. Od začátku do konce jsme z přístupu firmy cítili, že jí záleží na tom, aby byla práce odvedená co nejlépe, což se také stalo.

Jiří V.

 

12.7.2019

Velmi šikovní řemeslníci. Jsem velice spokojen. Doporučuji.

Jiří D.

 

24.5.2019

Spolehlivá firma, kvalitní a rychlá práce. Doporučuji.

Ing. Vladimír K.

 

20.2.2019

Firmu doporučuji. Práce odvedená kvalitně a v daném termínu. Komunikace bezvadná, vstřícnost, dochvilnost.

Monika C.

 

12.2.2019

Pánové dorazili ve stanoveném termínu a drželi se domluvené cenové nabídky. Kladně hodnotíme i že po sobě hezky uklidili. Věřím, že časem se naučí komunikovat trochu lépe, rozuměj "client friendlier".Jinak jsme byli s prací velmi spokojeni, po koberci se nám krásně chodí a jsme domluveni ještě na dodání přechodové lišty .Doporučuji s klidem ostatním.

Debora Š.

 

11.2.2019

Pracovníci byli příjemní a vstřícní, byla jsem s jejich prací spokojená.

Eva P.

 

12.12.2018

Jsme velmi spokojeni. Co se týče komunikace, dochvilnosti,čistoty , kvality provedené práce i ceny. Jednoznačně doporučuji.

Dušan P.

 

13.12.2018

Naprosto skvělý přístup. Velmi zodpovědní a šikovní kluci, kteří po práci sami uklidí, Všichni známe ten binec po malování, stačil vzít mop a jednou   vytřít celý byt. Komunikace, kdy jsem volal panu Randackovi i v neděli, bez problému. Všechno klapalo, přizpůsobivost a vstřícnost. Dokonce mi   opravili i postel, aniž bych jim něco řekl. Můžu jenom doporučit. V přiložených fotkách je výsledek práce laminátové podlahy s malováním.

Martin K.